Strona główna arrow Intencje mszalne
Intencje mszalne
INTENCJE PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
23.09.2016.

 

 

 Ptk. 16.10.20 r. 

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.16.

g. 7.00 * O Bł. Boze i łaski dla Ewy i Marka w 38 r. S.M. dla Syna Andrzeja i za C.R. Wieteska

g. 8.00 * O Bł. Boze dla Małgorzaty (44L) z racji imienin i za C.R. 

g. 8.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 15.00 + Waldemara Łata G.16. 

g. 19.00 + Zofii Cieśla G.16. 

Sob.17.10.20 r 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.17. 

g. 8.00 * O Bł. Boze i zdrowie dla Julii w XVIII r. ur. i za C.R. Domagalskich

g. 8.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.17.

g. 8.00 * O ulgę w cierpieniu dla Urszuli

g. 8.00 + Waldemara Łata G.17.

g. 19.00 + Anny Piwnik

 Ndz.18.10.20 r.

g. 7.30 + Mirosławy i Jana Olejnik G.18.

g. 9.00 * O Bł. boże i łaski dla Jagody Tylickiej i Uli Krajewskiej - Stanisz z racji imienin

g. 9.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 10.30 + Zofii Cieśla G.18.

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Mirosławy i Jana Olejnik G.18.

* O Bł. Boze i łaski dla Anny i Susan Messerli z racji urodzin i za C.R.

g. 11.45 + Waldemara Łata G.18. 

 g. 13.00 + Marii Jasińskiej 

g. 15.00 + Marianny i Mariana Szczepkowskich, Heleny, Kamili, Franciszka Szczepkowskich

g. 18.30 + Krystyny Paszyn w IX r. śm. , Zygmunta Paszyn

* WSPOMNIEĆ * O Bł. Boże i łaski dla Julii z racji XVIII r. ur. i za C.R. Domagalskich 

 g. 20.00 + Jadwigi Zagrodzkiej w IV r. śm., Janusza Zagrodzkiego w XII r. śm.

 Ndz.18.10.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * O Bł. Boze i łaski i opieke M.B. dla Józefiny w VII r. ur. i za C.R.

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla Oli w VI r. . ur. Ali ( siostra ) oraz za Dominikę i Łukasza Tworek i za C.R.

Pon.19.10.20 r. 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.19.

g. 7.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu 

g. 8.00 + Waldemara Łata  G.19.

g. 8.00 + Marianny Jasińskiej w II r. śm. i za C.R.

g. 15.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu 

g. 19.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.19.

Wtr 20.10.20 r. 

g. 7.00 + Ireny i Wojciecha Kisielewskich

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.20. 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.20.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.20.

g. 15.00 + Mieczysława i Felicji, Cecylii Zawadzkich, Jana i Anastazji Zawadzkich, Pelagię i Stanisława Markiewicz

g. 19.00 + Ireny i Tadeusza Kasprzyk

Śrd 21.10.20 r

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.21.

g. 7.00 + Heleny i Ryszarda Paradowskich, Eleonory i Franciszka Bień

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.21.

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.21.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Mirosławy i Jana Olejnik G.21.

+ Zofii Cieśla G.21.

+ Waldemara Łata G.21.

+ Heleny i Ryszarda Paradowskich, Eleonory i Franciszka Bień

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

Czwt 22.10.20 r. 

 g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.22.

g. 7.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.22.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.22. 

g. 15.00 + Czesława (ON) Pobożana

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Mirosławy i Jana Olejnik G.22.

+ Zofii Cieśla G.22. 

+ Waldemara Łata G.22.

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

 Ptk. 23.10.20 r. 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.23.

g. 7.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.23.

g. 8.00 + Jadwigi i Wacława Mieruszyńskich

g. 15.00 + Waldemara Łata G.23. 

g. 19.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

Sob.24.10.20 r 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.24. 

g. 8.00 * O Bł. Boze i łaski dla Artura w XVIII r. ur. i za C.R. Stanisz

g. 8.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.24.

g. 8.00 + Ewy Subicz i za C.R.

g. 8.00 + Waldemara Łata G.24.

g. 19.00 + Bolesława Kowalskiego w III r. śm.

 Ndz.25.10.20 r.

g. 7.30 + Zofii Cieśla G.25.

g. 9.00 + Moniki Ucińskiej w 30 dni po pogrzebie

g. 9.00 + Władysława Wawrzykiewicza w XV r. śm., Haliny w XXIX r. śm., Kazimiery w XII r. śm., i Garbyjela w XV r. śm. i za C.R. Rybarczyk, 

* O Bł. Boze i łaski dla C.R. Wawrzykiewicz i Rybarczyków 

g. 10.30 + Romana Lewczyńskiego

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Zofii Cieśla G.25. 

+ Waldemara Łata G.25. 

 g. 13.00 + 

g. 15.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.25.

g. 18.30 + Jadwigi Tyszewskiej

* WSPOMNIEĆ * O Bł. Boze i łaski dla Artura w XVIII r. ur. i za C.R. Stanisz( Była Sobota g. 8.00 )

* WSPOMNIEĆ * O Bł. Boze i łaski dla Janka w XVIII r. ur. i za C.R. Krupa ( Będzie Pon. o g. 7.00 ) 

 g. 20.00 + Beaty Perkowskiej

 Ndz.25.10.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 + Waldemara Łata ( ta jedna ).

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla Justyny i Marka w X r. S.M. dla Jakuba (9L) i Adama (7L) i za C.R. Dybich

Pon.26.10.20 r. 

g. 7.00 * O Bł. Boze i dary Ducha Św. dla Janka w XVIII r. ur. i za C.R. Krupa

g. 7.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu 

g. 8.00 + Waldemara Łata  G.26.

g. 8.00 + Marianny i Teodora Świderskich

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.26.

g. 19.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.26.

Wtr 27.10.20 r. 

g. 7.00 + Waldemara Łata g.27.

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.27. 

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Józefy (ONA) Kłusewicz

g. 15.00 + Aliny Sobolewskiej w 2 tyg. po śm.

g. 19.00 + Zofii Cieśla G.27.

Śrd 28.10.20 r

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.28.

g. 7.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.28.

g. 8.00 + Waldemara Łata G.28.

g. 15.00 + Tadeusza i Zofii z racji imienin Jęczewskich i za C.R.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Mirosławy i Jana Olejnik G.28.

+ Zofii Cieśla G.28.

+ Waldemara Łata G.28.

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

Tadeusza i Zofii z racji imienin Jęczewskich i za C.R.

+ Tadeusza Buczyńskiego i za C.R. 

* O Bł. Boze i łaski i opiekę Patrona dla Tadeusza z racji imienin i za C.R. 

Czwt 29.10.20 r. 

 g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.29.

g. 7.00 + Waldemara Łata G.29.

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.29. 

g. 15.00 + Marii w 51 r. śm., Józefa (ON), Zbigniewa, Wiesłąwy i za C.R. Sysak i Mizera

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Mirosławy i Jana Olejnik G.29.

+ Zofii Cieśla G.29. 

+ Waldemara Łata G.29.

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

+ Łucji Grobelskiej  ( Mama, Babcia i Prababcia ) i za C.R. 

 Ptk. 30.10.20 r. 

g. 7.00 + Mirosławy i Jana Olejnik G.30.

g. 7.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.30.

g. 8.00 + Eugenii Raducha i za C.R. w 107 r. ur.

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.30. 

g. 19.00 + Teresy w 32 r. śm., Czesława (ON) w w 22 r. śm. i za C.R. Błażejczyków

Sob.31.10.20 r 

g. 7.00 + Barbary Kołodziejczyk 

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Wandy Stajkowskiej w 6 mies. po śm. i za C.R.

g. 8.00 + Klary i Wiesława Łukomskich

g. 8.00 +

g. 19.00 + Aleksandry i Tadeusza

 Ndz.01.11.20 r. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

g. 7.30 + Leokadii i Wacława Orlińskich i za C.R.

g. 9.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 10.30 + Za polecanych w Wypominkach G.1.

g. 11.45 + ZBIOROWA 

 g. 13.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu

g. 15.00 + Krystyny Galik w IX r. śm. i za C.R., 

* O zdrowie i Bł. Boze opiekę M.B. Agatki Kala i Jej Rodziców Weroniki i Mateusza 

g. 18.30 + Jana i Heleny Marczewskich G.1.

 g. 20.00 + Elżbiety Łukasik G.1.

 Ndz.01.11.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * Zbiorowa

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla

Pon.02.11.20 r. 

g. 7.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Za C.R. Walaszków

g. 9.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.2.

g. 15.00 + Heleny, Kazimierza, Stefana, Wiesława (ON) Kwaśnych i Piotra Baranowskiego

g. 18.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.2. 

g. 19.00 + Krystyny Rogalskiej w VII r. śm.

g. 20.30 + Elżbiety Łukasik G.2. 

Wtr 03.11.20 r. 

g. 7.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.1.

g. 7.00 + Marianny i Rocha Lenarcik i za C.R.

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.3.

g. 8.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.3.

g. 15.00 + Elzbiety Łukasik G.3.

g. 19.00 + Marty Bobrowskiej w I r. śm.

Śrd 04.11.20 r

g. 7.00 + Za Polecanych w WYPOMINKACH G.4.

g. 7.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.4. 

g. 7.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.2.

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.4.

g. 15.00 * O Bł. Boze i łaski dla Haliny z racji 83 r. ur. i za C.R.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

 Za Polecanych w WYPOMINKACH G.4.

+ Jana i Heleny Marczewskich G.4. 

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

+ Wiesława (ON) Przybyła G.2.

+ Elzbiety Łukasik G.4.

* O Bł. Boże i łaski dla Tadeusza w V r. ur. i za C.R. Zysińskich 

Czwt 05.11.20 r. 

 g. 7.00  Za Polecanych w WYPOMINKACH G.5.

g. 7.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.5. 

g. 7.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.3.

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.5.

g. 8.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu 

g. 15.00 + Antoniny i Stanisława Dawid

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

 Za Polecanych w WYPOMINKACH G.5

+ Jana i Heleny Marczewskich G.5. 

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

+ Wiesława (ON) Przybyła G.3.

+ Elzbiety Łukasik G.5.

* O powołania Kapłańskie i zakonne z naszej parafii, za kapłanów którzy tu pracują, pracowali i jeszcze będą. 

 Ptk. 06.11.20 r.  I Piątek Miesiąca

g. 7.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.6.

g. 7.00 + Marianny i Józefa Orlińskich i za C.R.

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.6.

g. 15.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.4.

g. 18.00 + Elzbiety Łukasik G.6. 

g. 19.00 + Dziękczynna za dar pontyfikatu Jana Pawła II i o Bł. dla członków Wspólnoty Santo Subitto

+ WSPOMNIEĆ + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 21.00 * O Bł. Boże i łaski dla Malwiny (4L) i za C.R. 

Sob.07.11.20 r 

g. 7.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.7.

g. 8.00 + Msza Przebłagalna za grzechy przeciwko Bogu i Jego Matce

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.5.

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.7.

g. 8.00 + Jana i heleny Marczewskich G.7.

g. 19.00 + Elzbiety Gałka w 20 r. śm. i za C.R. Chodowców

 Ndz.08.11.20 r. 

g. 7.30 + Wiesława (ON) Przybyła G.6.

g. 9.00 + rez.

g. 10.30 + Za polecanych w Wypominkach G.8.

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Za polecanych w WYPOMINKACH G.8.

+ Wiesław (ON) Przybyła G.6. 

 g. 13.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.8.

g. 15.00 + Tadeusza Świątkiewicz w II r. śm.

g. 18.30 + Haliny Dąbrowskiej w II r. śm. 

g. 20.00 + Elzbiety Łukasik  G.8.

 Ndz.09.11.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * Zbiorowa

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla

Pon. 09.11.20 r. 

g. 7.00 + Za polecanych w Wypominkach G.9.

g. 7.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.9. 

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.7.

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 15.00 + Elzbiety Łukasik G.9.

g. 19.00 + WYPOMINKI

+ WSPOMNIEĆ + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

Wtr 10.11.20 r. 

g. 7.00 + Za polecanych w Wypominkach G.10.

g. 7.00 + Andrzeja Jóźwiak 

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.10.

g. 8.00 + Stanisławy i Stefana Jóźwik i za C.R.

g. 15.00 + Wiesława (ON) Przybyłą G.8.

g. 19.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.10.

Śrd 11.11.20 r

g. 7.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.11. 

g. 7.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.9.

g. 8.00 + Za Polecanych w WYPOMINKACH G.11.

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.11.

g. 9.00 + W intencji Ojczyzny 

g. 15.00 + Bohdana Mielczarek

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

 Za Polecanych w WYPOMINKACH G.11.

+ Jana i Heleny Marczewskich G.11. 

+ Wiesława (ON) Przybyła G.9.

+ Elzbiety Łukasik G.11.

Czwt 12.11.20 r. 

 g. 7.00  Za Polecanych w WYPOMINKACH G.12.

g. 7.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.12. 

g. 7.00 + Elzbiety Łukasik G.12.

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.10. 

g. 15.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

 Za Polecanych w WYPOMINKACH G.12

+ Jana i Heleny Marczewskich G.12. 

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

+ Wiesława (ON) Przybyła G.10.

+ Elzbiety Łukasik G.12.

 Ptk. 13.11.20 r.  

g. 7.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.13.

g. 7.00 + Alicji Wieteska od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Janiny i Aleksandra (ON) Piwońskich i za C.R.

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.11.

g. 15.00 + Elzbiety Łukasik G.13.

g. 19.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.13.

Sob.14.11.20 r 

g. 7.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.14.

g. 8.00 + Księdza Jana Otłowskiego

g. 8.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.12.

g. 8.00 + Elzbiety Łukasik G.14.

g. 8.00 + Jana i heleny Marczewskich G.14.

g. 19.00 + Heleny i Konstantego Czyżewskich, Stanisława i Wandy Górnych

 Ndz.15.11.20 r. 

g. 7.30 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.15.

g. 7.30 + Elzbiety Łukasik G.15. 

g. 9.00 * O Bł. Boze i dary Ducha Św. dla Katarzyny Granat i Eli Jasińskiej od członków chóru z okazji imienin

g. 10.30 + Edwarda Jasińskiego w VI r. śm.

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Wiesław (ON) Przybyła G.13. 

+ Barbary Olędzkiej w XVII r. śm., Zdzisława Olędzkiego w XI r. śm. 

 g. 13.00 + Jana i Heleny Marczewskich G.15. - tylko jedna

g. 15.00 + Stanisławy Krzemińskiej w 34 r. śm. i za C.R.

g. 18.30 + heleny i Władysława, Józefa (ON) Witeckich

g. 20.00 + Wiesława (ON) Przybyła G.13.

 Ndz.15.11.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * Zbiorowa

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla Wiktora z okazji IX r. ur. i za C.R.




































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































 



























 











 









 






 







 






 



 





 






 





 



 



 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 




 

 



 




 



 




 



 




 




 



 


 




 


 


 




 


 




 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 15.10.2020. )
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio