Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Przynależność do parafii PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

  plan KOLĘDY pod OgłoszeniamiOGŁOSZENIA NIEDZIELNE


19.11.2017 r.


1.Prasę katolicką znajdziemy  przy wyjściu.


2. Wszystkich chętnych zapraszamy dziś o g. 18.15 do kaplicy na cykl spotkań, które pomagają nam odkryć wiarę w nowym świetle. Przeznaczone są one dla osób dorosłych. Wystarczy przyjść .


3. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej we wtorek o g. 20.00 w sali papieskiej. Tematem spotkanie będą objawienia i tajemnice Fatimskie.  Zapraszamy studentów i młodzież ze szkół średnich.


4.W środę po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio – do sali nad kancelarią zaprasza ks. Piotr Filipczak.


5. Wszystkich zainteresowanych duchowością Ojca Pio w środę po Mszy wieczornej na spotkanie II Wspólnoty Ojca Pio zaprasza ks. Proboszcz. Spotykamy się w zakrystii Kościoła . Bardzo nam zależy aby pogłębić kult naszego patrona w parafii. Zapraszamy.


6. We wtorek o g.20:30 Wspólnota PIOzytywnych zaprasza na spotkanie poświęcone Słudze Bożemu ks. Dolindo Ruotolo, mistykowi cieszącemu się wielkim szacunkiem św. Ojca Pi


7.W książce z intencjami Mszalnymi jest dużo wolnych miejsc, zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych i żywych z naszych Rodzin.


 


8. W zakrystii można otrzymać 2 godzinny film DVD z otwarcia Kościoła i jego poświęcenia przez Kardynała Kazimierza Nycza. Koszt to ofiara na budowę Kościoła. Zapraszamy.


9. Ojciec Święty ogłosił dzisiejszą niedzielę  Światowym Dniem Ubogich. Aby włączyć się w to dzieło w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na ten cel. Będzie to odpowiedź na prośbę  i apel Papieża.


10. W dniach 28.04 - 06.05.2018 organizujemy wyjazd majowy ( Majówkę). W programie: Praga, Wrocław, Kudowa Zdrój, Świdnica, Książ, Złoty Stok, a także sanktuaria w Trzebnicy, Krzeszowie i Wambierzycach. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Więcej informacji na ulotkach znajdujących się na stolikach przy wyjściu oraz u ks. Artura.


11. Pragniemy aby nasz nowy Kościół był otwarty dla wszystkich. Dlatego od niedzieli Chrystusa Króla po Mszy o g. 15.00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament do g. 18.30, na naszą cichą adorację. Już dziś zapraszamy do modlitwy.


14. Od  jutra kontynuujemy Wizytę Duszpasterską. Program znajdziemy pod Ogłoszeniami. Dziś prosimy o zabranie listów pod adresy: Kabacki Dukt 1,2, Na Przyzbie 3, Polnej Róży 1,2/4, 6. Życzymy wszystkim miłych i owocnych w modlitwę spotkań.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 


 


 


 


 


 


  


 

 

  

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  


  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  


 


Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio