Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

 

III Niedziela Zwykła

24.01.2022. r.

1. Dziś o g. 17.45 zapraszamy na różaniec w intencji dusz w czyśćcu cierpiących  - modlitwa wypominkowa za zmarłych. W naszej parafii codziennie od pon. do piątku o g. 18.00 a w niedziele o g. 17.45 odmawiamy wspólne różaniec podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich do tej modlitwy.

 2. W sobotę Msza o g. 8.00 jest Mszą wotywna o św. Józefie połączoną z litania i nabożeństwem.

3. Luty to w naszej parafii szczególny czas modlitwy za babcie i dziadków ( żyjących i zmarłych ). Do puszki przy chrzcielnicy można wrzucać karteczki z ich imionami i nazwiskami, które w tym miesiącu czytać będziemy po każdej Mszy Świętej.

4. Wszystkich ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w poniedziałek o g. 18.00 w Kaplicy.  Jednocześnie już dziś wszystkich ministrantów i chłopców którzy mają wolny czas podczas ferii szkolnych zapraszamy podczas pierwszego tygodnia na codzienne wspólne spotkania od poniedziałku do piątku od g. 10:00 do ok. 12:00, w kaplicy. Chcemy się bawić i wspólnie wesoło spędzić czas niekoniecznie siedząc przed telewizorem albo komputerem. Organizatorem jest ks. Łukasz.

5. Bardzo serdecznie dziękujemy za spotkania podczas tegorocznej Wizyty Duszpasterskiej zwanej KOLĘDĄ. Przypominamy, że odwiedzamy tylko Tych którzy odpowiedzą pozytywnie na naszą listowną propozycję spotkania. Najlepszą i najskuteczniejszą metodą kontaktu jest mail poprzez internet lub osobiście w zakrystii i kancelarii. Plan kolędy jest w gablocie, na stronie internetowej pod ogłoszeniami, a my prosimy o zabranie listów pod adresy Wąwozowa 32, Stryjeńskich 6,8,10.Dokończenie Wizyty Duszpasterskiej nastąpi po przerwie związanej z feriami szkolnymi. Jeżeli kogoś opuściliśmy, to prosimy o kontakt, aby taki błąd naprawić.

6. Wszystkim udającym się na zimowe wakacje życzymy dobrej pogody, zdrowia, bezpieczeństwa i miłego odpoczynku. Wracajcie szczęśliwi i wypoczęci.

 

 

 

 

 


 

 

 

Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio