Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

 

 


XXVIII Niedziela Zwykła

17.10.2021. r.

 

1.Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Znajdziemy ja na stoliku przy wyjściu.

2. Dziś po Mszy o g.15.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja i  Koronka do Bożego Miłosierdzia.  O g. 17.45 zapraszamy na wspólny różaniec.

3. Październik to czas Różańca. W naszej parafii codziennie odmawiamy różaniec po Mszy o g. 8.00 a wieczorem po Mszy o g. 19.00. W niedzielę o g. 17.45. Dzieci mają swoje spotkania różańcowe od poniedziałku do piątku o g. 18.00 w kaplicy. W piątki o g. 20.30 zapraszamy młodzież na ich modlitwę różańcową.

4. We wtorek przypada 37 rocznica męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5. Listopad to szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych. Na stoliku przy wejściu znajdziemy karteczki  na których możemy zapisać imiona i nazwiska naszych  zmarłych. Będziemy je czytać po każdej Mszy w listopadzie, będzie za nich odprawiona Msza Gregoriańska, a w każdy drugi poniedziałek miesiąca po Mszy o g. 19.00 odmawiać będziemy różaniec wypominkowy.

6. W piątek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Zachęcam do udziału we Mszy Św. o g. 19.00, aby podziękować Bogu za dar życia i pontyfikatu JPII.  Po Mszy zapraszamy na różaniec który poprowadzi Grupa Santo Subito.

7. Na  ostatnich filarach kościoła zostały umieszczone elektroniczne kropielnice z wodą świeconą. Wystarczy wsunąć dłoń, aby spadły na nią krople wody świeconej.

8. Najbliższa niedziela 24.10 to w  Kościele Niedziela Misyjna. Jest to dzień wsparcia modlitewnego i materialnego Dziełom Misyjnym. Na prośbę Ojca Św. Franciszka zebrane tego dnia ofiary na tacę zostaną przekazane na ten cel.

 

 

 


 

Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio