Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

14.08.2022. r.

1. Na stoliku przy wejściu znajdziemy prasę katolicką. Zachęcamy do tej lektury.

2. Codziennie od poniedziałku do piątku w Kościele o g. 18.00 zapraszamy do modlitwy różańcowej, w różnych intencjach.

3. Dziś o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o g. 17.45 różaniec Wypominkowy za zmarłych.

4. Jutro 15.08 przypada Święto Wniebowzięcia N.M.P. Porządek Mszy jak w każdą niedzielę. Jest to święto państwowe, pamiętajmy o wywieszeniu barw narodowych. Podczas każdej Mszy błogosławi się zioła i kwiaty. Dołączmy się do tej tradycji.

5. Wspólnota Santo Subito organizuje w dniu 17 września jednodniową pielgrzymkę do Płocka i spotkanie z emerytowanym Bp. Piotrem Liberą ( rozmowa o Św. Janie Pawle II). zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii"

 

6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrej pogody , spokojnej i bezpiecznej  jazdy, oraz odpoczynku tego fizycznego i duchowego. Wracajcie zdrowi radośni i uśmiechnięci. 

 

 


Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio