Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

  

                  Wniebowstąpienie Pańskie

 

  24.05.2020 r.

 

 

 

1.Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, którą znajdziemy na stoliku pod chórem.

 

2. W maju codziennie po Mszy wieczornej ok. g. 19.30, a w niedzielę o g. 17.45  zapraszamy na śpiew litanii loretańskiej do Matki Bożej. ( tzw. Nabożeństwo Majowe).

 

3. W przyszłą niedziele przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św. To czas zakończenia tegorocznego okresu Spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.

 

4. Przez cały tydzień po nabożeństwie majowym Odmawiamy Nowennę do Ducha Św. Która przygotowuje nas do tego Święta.

 

5. Dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Św. mogą w każdą niedzielę w kaplicy po Mszy o g. 13.00 odbierać swoje książeczki  do I Kom. Św.

 

6. W czerwcu pragniemy w sposób szczególny podziękować za dar małżeństw w naszej parafii. W ich intencji odprawimy Mszę Gregoriańską i na zakończenie każdej Mszy podejmiemy modlitwę w ich intencji. Karteczki z imionami, nazwiskami jubilatów i rocznicą ich związku można składać do puszki przy chrzcielnicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

       


Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio