Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 448418 i 81  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy

 

IV Niedziela Wielkiego Postu

19.03.2023r.

 

1. Na stoliku przy wejściu znajdziemy prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.

2. Dziś o g.16.00 wystawienie Najświętszego
Sakramentu a o g. 17.45 Gorzkie Żale i Rozważanie Męki Pana Jezusa.

3. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Po Mszy o g. 8.00 i 19.00 dla dorosłych, o g. 18.00 w Kaplicy dla dzieci, a o 20.30 dla młodzieży w Kościele.

4. We wtorek na Mszę o g. 19.00 i na spotkanie formacyjne zapraszamy wszystkich czcicieli Różańca Św.  

5. Jutro przeżywamy Uroczystość Św. Józefa, a w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Marek Kidoń ze Świdnicy. Program rekolekcji znajdziemy na stolikach przy wejściu i na stronie internetowej.

7. Rekolekcje zakończymy wspólna Drogą Krzyżową ulicami naszej parafii w piątek 31 marca po Mszy wieczornej.

8. Chcemy przypomnieć, że w niedzielę palmową Wspólnota Santo Subito tak jak co roku przeprowadzi przed Kościołem akcję ciasteczkową  z której dochód jest przeznaczony na stypendia naukowe dla młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy.

9. Tego dnia będziemy tez rozprowadzali przed Kościołem żywe palmy, które parafia sprowadza na to święto. Zachęcamy do ich nabywania.

10. W niedzielę Palmową w kaplicy na Mszy o g. 10.30 i 13.00 organizujemy konkurs na największą, najdziwniejszą i najpiękniejszą palmę, którą dzieci zrobią z pomocą Rodziców. Milej zabawy.

11. Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na długą nocną Drogę Krzyżową. Odbędzie się ona w piątek 24 marca początek o g.20.30 w Kaplicy. Dokładne informacje w formie ulotek zostały położone na stolikach w przedsionku kościoła i na stronie internetowej. Zapraszamy dorosłych i młodzież pod ich opieką. Odpowiedzialny jest ks. Łukasz i s. Agnieszka 

12. W książce z intencjami w okolicy świąt jest trochę wolnych miejsc. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

13. Rzeczy, które chcemy przekazać  dla potrzebujących można przez cały dzień zostawiać w przedsionku kościoła. Przekazujemy je Rodzinom na wschodzie kraju.

 

 

Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio