Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

                                  

I Niedziela Wielkiego Postu

21.02.2021. r.

 

1. Dziś o g. 17.45 zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali. Kazanie pasyjne wygłosi ks. Łukasz.

2. W Wielkim Poście w każdy piątek odprawiamy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dla Dorosłych po Mszy o g. 8.00 i 19.00. Dla dzieci w kaplicy o g. 18.00. a o g. 20.30 w Kościele dla młodzieży.

3. Po przeżyciu 87 lat odeszła do Pana mama naszego parafianina Pana Henryka Krawczyka –

Justyna. Znajomych i członków chóru parafialnego w którym śpiewa Pan Henryk zapraszamy do modlitwy pogrzebowej która odbędzie się jutro o g.11.00 w naszym Kościele.

4. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii zaczną się w niedzielę 21.03. b.r. a poprowadzi je Ojciec Wojciech Jędrzejewski – Dominikanin. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się wieczorami 16-18 marca a poprowadzi je salezjanin ksiądz Adam Węgrzyn prowadzący telewizyjne ZIARNO dla dzieci. Program znajdziemy na stronie internetowej i jako ulotki na stolikach przy wyjściu.

5. W czwartek na g 21.00 zapraszamy wszystkich którzy podczas modlitwy różańcowej chcą pomodlić się za swoją żonę lub swego męża. Hasło „ Pokochaj swoją żonę , pokochaj swego męża „ jest aktualne do końca życia . Zapraszamy.

 

6. W tym tygodniu kończymy Gregoriankę w intencji naszych dziadków. Od 1 marca podczas modlitwy parafialnej i Mszy Gregoriańskiej chcemy podziękować naszym Rodzicom i Chrzestnym za nasz dar Chrztu Św. Ich imiona i nazwiska zapisane na karteczkach można wrzucać do skrzyneczki przy Chrzcielnicy. Będziemy je czytali podczas każdej mszy w marcu.

7. Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski w następną niedziele do puszek zostaną zebrane od chętnych ofiary które będą przeznaczone na pomoc Polskim misjonarzom pracującym na całym świecie. Jest to tak zwana ofiara Ad Gentes. Bóg zapłać.

 

Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio