Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Przynależność do parafii PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

  plan KOLĘDY pod Ogłoszeniami

 

 


 OGŁOSZENIA NIEDZIELNE


17.09.2017 r.


1. Prasę katolicką znajdziemy w zakrystii.


2. W środę po Mszy o g. 19.00 modlimy się za nasze dzieci. Różaniec Rodziców o mądrość, dobre i czyste życie, o dobre przygotowanie do małżeństwa.


3. W środę o g. 20.00 zapraszamy na spotkanie Grupy Odnowy w Duchu Św. Zaprasza ks. Piotr Marchalewski.


4. W kancelarii po każdej Mszy Św. oraz podczas dyżuru można nabywać podręczniki do Religii.


5. We wtorek 19.09 o g. 20.00 spotkanie organizacyjne dla Rodziców tych dzieci, które w tym roku pragną w naszej parafii przystąpić do I Komunii Św


6. Wszystkich którzy chcą przystąpić w tym roku do S. Bierzmowania prosimy o zapisy u ks. Artura.


7. W najbliższą niedzielę przeżywamy Odpust Ojca Pio. Odbędzie się On w całości w nowym Kościele. Tego dnia na Mszy o g. 9.00 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.  Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Pozostałe informacje znajdziemy na rozdanych folderach, które rozdaliśmy a dodatkowo są wyłożone na stolikach przy wejściu .Pozostały do zabrania  foldery na Kabacki Dukt 4,5,6, Wąwozowa 17, 20 , Villardczyków 4).


 


8. Nasze uroczystości zostaną poprzedzone rekolekcjami, które poprowadzi ks. Bogusław Kowalski Proboszcz katedry w św. Floriana na Pradze. W środę , czwartek i piątek zapraszamy o g. 10.00, 15.00, 19.00, 20.30 i o g. 18.00 dzieci. Jest to czas dobrej spowiedzi.


9. W niedzielę odpustową po każdej Mszy zapraszamy do naszej kaplicy , gdzie otwarte będzie stoisko z dobra książka i filmem katolickim.


 


 


 


 


 


 


 


  


  

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  


  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  


 


Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio