ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 4934568  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy  

 

                                    

II Niedziela Zwykła

17.01.2021. r.

 

1. Jutro podczas Mszy o g. 19.00 modlimy się w intencji naszej Ojczyny. Patronem tego spotkania i modlitwy będzie św. Albert Chmielowski. Zapraszają Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św.

2.Każdego dnia po Mszy o g. 15.00 (oprócz sobót ) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Dziś o g. 17.45 zapraszamy na różaniec w intencji obrony życia nienarodzonych. Hasłem są słowa „ Aby zło dobrem zwyciężyć ”.

3.W czwartek o g. 21.00 zapraszamy na wspólny różaniec pod hasłem pokochaj swego męża, pokochaj swoją żonę. Niech ta wspólna modlitwa umocni naszą przysięgę małżeńską. Zapraszamy.

4. W drugiej połowie stycznia przeżywamy dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji chcemy tradycyjnie w lutym odprawić Mszę Gregoriańską w ich intencji, o życie wieczne dla zmarłych i Bł. Boże dla żyjących. Można już wrzucać do skrzyneczki przy chrzcielnicy karteczki z ich imionami i nazwiskami, które czytać będziemy po każdej Mszy w lutym.


5.W przyszła niedzielę odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar do puszek od chętnych, która przeznaczona jest na pomoc Chorwatom poszkodowanym w ostatnim trzęsieniu ziemi.

6.W sobotę, 23 stycznia, przypada 8. rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa Prymasa Polski. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

7. Poświęconą kredę i kadzidło znajdziemy na stoliku  przy ołtarzu Ojca Pio.

8. W tym roku nie ma Wizyty Duszpasterskiej -  Kolędy. Jeżeli ktoś chce odwiedzin księdza i poświęcenia mieszkania to powinien umówić się z wybranym księdzem indywidualnie.

 WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020/21.

Brak systematycznej kolędy ze względy na zagrożenie zdrowia. Jeżeli Ktoś bardzo pragnie gościć księdza w swoim domu, to prosimy o umawianie się indywidualnie z wybranym Duszpasterzem.

Zmieniony ( 17.01.2021. )
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio