Strona główna arrow Schola "Do góry nogami" arrow Zespół 'Do góry nogami'
Zespół 'Do góry nogami' PDF Drukuj Email
Wpisał: Robert Miklas   
03.12.2008.

Spotkania

Spotykamy się w sali parafialnej kościoła św. Ojca Pio w Warszawie przy ulicy Rybałtów 25. Próby w każdą niedzielę zaczynamy o godz. 9:15, a po nich śpiewamy na Mszy Św. o godz. 10:30. Ponadto w każdy poniedziałek od 19:15 do 20:30 odbywają się zajęcia z emisji głosu, prowadzone przez profesjonalną nauczycielkę.  Nie gramy tylko w okresie wakacyjnym oraz podczas ferii zimowych i wiosennych.

Skład zespołu „Do Góry Nogami“
 
W zespole śpiewa kilkanaścioro dzieci z warszawskich Kabat: Marysia Bajena, Basia Bosak, Ania Drobnik, Weronika Gwardyś, Weronika Hryniewska, Maja Hubicka, Krzyś Hubicki, Asia Miklas, Weronika Perkowska, Magda Perkowska, Zosia Satkowska, Maja Trybulec, Asia Wojnecka i Magda Wojnecka.

Opiekują się nimi rodzice, którzy akompaniują na instrumentach. Nasze instrumentarium to gitara (Maciek Trybulec), pianino elektryczne (Michał Gwardyś), flet prosty (Małgosia Hubicka), gitara basowa (Mikołaj Trybulec), tamburino, grzechotki (Danka Bolikowska gościnnie), bębny (Michał Guzik Guzowski) i skrzypce (Monika Ciura gościnnie). Inni zaangażowani rodzice (Staś Sielski i Zbyszek Perkowski) pomagają przy wybraniu i prezentowaniu slajdów z tekstami, ustawiają sprzęt nagłaśniający, dbają o kolejność śpiewu. Każda pomoc jest mile widziana, zapraszamy chętnych do wspólnego muzykowania.

Grali i śpiewali z nami

Podczas naszych występów na festiwalach, wieczorach papieskich, a także podczas nagrywania płyt grali z nami m.in. Andrzej Kunstetter (akordeon), Antoni Buda (flet prosty) oraz Kamila Kamińska (key-board).

Zmieniony ( 07.12.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio