INTENCJE PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
23.09.2016.

 

12.11.18 r. – 18.11.18 r.

Pon.12.11.18 r.  

g. 7.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g. 7.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.12. 

g. 8.00 + Barbary Górna w V r. śm.

g. 15.00 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.12.

g. 19.00 + WYPOMINKI -   Katarzyny Banasiewicz

Wtr. 13.11.2018 r.

g. 7.00 + Anieli i Leonardy Zakrzewskich

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.13.

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.13.

g. 15.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH

g. 19.00 + Justyny Agaty Staszczyk, Krystyny i Dawida Klemiaczyc

Śrd 14.11.18 r. 

g. 7.00 + 

g. 7.00 + Za Polecanych w Wypominkach G.14.

g. 8.00 * O Bł. Boze i łaski dla Filipa w XVIII r. ur. o Dary Ducha Św. i za C.R. Ślęzak

g. 15.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.14.

g. 19.00 + Nowenna do M.B.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.14.

Za polecanych w Wypominkach G.14.

Czwt 15.11.118 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.15.

g. 7.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.15.

g. 15.00 + Stanisławy Krzeminskiej w XXXII r. śm. i za C.R.

g. 19.00 +Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.15.

+ Za polecanych w WYPOMINKACH G.15.

+ Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu 

+ O dar nieba dla Marysi 

Ptk. 16.11.18 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.16.

g. 7.00 + Barbary Olędzkiej w XV r. śm. Zdzisława Olędzkiego w IX r. śm. 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.16.

g. 15.00 + Stanisława (ON) Górny w VII r. śm.

g. 19.00 + Heleny w III r. śm., Krzysztofa, Edytki, Janiny, Stanisława, Wojciecha

Sob. 17.11.18 r. 

g. 7.00 + Mariana w XX r. śm.

g. 8.00 + Tadeusza Cychowskiego w VIII r. śm. 

g. 8.00 + Anny Piwnik

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.17.

g. 19.00 + Marii, Moniki, Jana Remirz

g. 20.00 + NEO + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.17.

Ndz. 18.11.18 r. 

g. 7.30 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.18.

g. 9.00 + Edwarda Jasińskiego w IV r. śm. 

g. 10.30 + O Bł. Boze i łaski i Dary Ducha Św. dla Roksany z racji XVIII r. ur.,  orac za Jej Rodziców

g. 11.45 + Henryka (ON) w II r. śm.,  C.R. Pankiewiczów i Marciszewskich

g. 13.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

+ Stefana Trębickiego w XX r. śm.,  Józefa (ON ) Sikora w X r. śm.

* O Bł. Boze i łaski dla Filipa w XVIII r. ur. o Dary Ducha Św. i za C.R. Ślęzak

* O Bł. Boze i łaski dla Emilii w IX r. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski i za C.R. 

 g. 15.00 + Idziego Kraśnickiego w XX r. śm. i za C.R. , Lucyny Wojda w XVIII r. śm.

 g. 18.30 * O Bł. Boze i łaski dla Grzegorza w XVIII r. ur. i za C.R. Miklas

g. 20.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.18.

Kaplica

g. 10.30 + O Bł. Boze i dary Ducha Św. dla Alana w XIV r. ur. i za C.R. 

g. 13.00 * O Bł. Boze i łaski dla Gabrieli w IV r. ur., dla Szymona ( 1 L), oraz dla Rodziców Agaty i Adama  i za C.R.

* O Bł. Boze i łaski dla Wiktora w VII r. ur. i za C.R. 

*  * O Bł. Boze i łaski dla Emilii w IX r. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski i za C.R. 

19.11.18 r. – 25.11.18 r.

Pon.19.11.18 r.  

g. 7.00 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.19.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.19. 

g. 15.00 + Stefana Trębickiego w XX r. śm.,  Józefa (ON ) Sikora w X r. śm.  

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.1.

Wtr. 20.11.2018 r.

g. 7.00 + C.R. jeśmanó, Banachów i Leśniewskich

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.20.

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.20.

g. 15.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g. 19.00 +  Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.2.

Śrd 21.11.18 r. 

g. 7.00 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.21.

g. 7.00 + Cecylii, Edwarda, Szczepana i Józefa Czarnockich

g. 8.00 + Za Polecanych w Wypominkach G.21.

g. 15.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.3.

g. 19.00 + Nowenna do M.B.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.21.

Za polecanych w Wypominkach G.21.

+ Cecylii, Edwarda, Szczepana i Józefa Czarnockich

Czwt 22.11.118 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.22.

g. 7.00 + Teresy Frączek w XII r. śm.

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.22.

g. 15.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.4.

g. 19.00 +Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.22.

+ Za polecanych w WYPOMINKACH G.22.

+ Zofii i Bronisława Wojtatowiczów

+ Teresy Fraczek w XII r. śm. 

Ptk. 23.11.18 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.23.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.23.

g. 15.00 + Feliksa Mazurkiewicz, Anieli Mazurkiewicz

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.5.

Sob. 24.11.18 r. 

g. 7.00 * O Bł. Boze i łaski dla Jadwigi, Ewy, Wojciecha i za C.R. Wójcickich

g. 8.00 +  Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.24.

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.6.

g. 20.00 + NEO + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.24.

Ndz. 25.11.18 r. 

g. 7.30 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.25.

g. 9.00 + O Bł. Boże i łaski dla Katarzyny int. od Chóru

wspomnieć - O Bł. Boże i łaski dla Katarzyny Puchalskiej 

g. 10.30 + Henryka Latoszewskiego w VI r. śm. C.R. Machałów i Latoszewskich

g. 11.45 * O Bł. Boze i zdrowie dla Katarzyny z racji imienin i za C.R. Puchalskich

* O Bł. Boże i zdrowie dla Michała w XVIII r. ur., dla Magdaleny w XV r. ur. i za C.R. Łęckich 

g. 13.00 + Janusza Głowackiego w V r. śm.,  Marianny i Jana Babickich

+ Leszka Walentowskiego w II r. śm.

+ Barbary, Bolesława, Anny Poradzkich 

+ O Bł. Boze i łaski dla Anny w XV r, i ur. i za C.R. Brecht, oraz dla Katarzyny z racji imienin i za C.R. Jachacy 

g. 15.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.25.

 g. 18.30 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.7.

g. 20.00 + Beaty Perkowskiej

Kaplica

g. 10.30 * Dziękczynna z okazji I r. ur. Jana i o Bł. Boze dla C.R.

g. 13.00 * 

26.11.18 r. – 02.12.18 r.

Pon.26.11.18 r.  

g. 7.00 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.26.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.26. 

g. 15.00 + 

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.8.

Wtr. 27.11.2018 r.

g. 7.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.27.

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.27.

g. 15.00 + Ludwika Dąbrowskiego w 21 r. śm.

g. 19.00 +  Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.9.

Śrd 28.11.18 r. 

g. 7.00 +  Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.28.

g. 7.00 

g. 8.00 + Za Polecanych w Wypominkach G.28.

g. 15.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.10.

g. 19.00 + Nowenna do M.B.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.28.

Za polecanych w Wypominkach G.28.

+ Jana Wielocha w 36 r. śm., Małgorzaty Wielocha w VIII r. śm. 

Czwt 29.11.118 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.29.

g. 7.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.29.

g. 15.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.11.

g. 19.00 +Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.29.

+ Za polecanych w WYPOMINKACH G.29.

+ Andrzeja Radeckiego  od uczestników pogrzebu

Ptk. 30.11.18 r.  

g. 7.00 + Edwarda Mazura i Edwarda Gierwiałło G.30.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Za polecanych w WYPOMINKACH G.30.

g. 15.00 + 

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.12.

Sob. 01.12.18 r. 

g. 7.00 * 

g. 8.00 + Msza wynagradzająca za grzechy przeciwko NMP

g. 8.00 + Stanisławy Koseckiej w XVII r. śm.  

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.13.

g. 20.00 + NEO

Ndz.02.12.18 r. 

g. 7.30 +  

g. 9.00 + O Bł. Boże i łaski dla Barbary  int. od Chóru

g. 10.30 * O Bł. Boze i łaski dla Remigiusza Jankowskiego z racji imienin i za C.R.

g. 11.45 + Heleny i Stanisława Madej, Marianny i Mieczysława Szysz

g. 13.00 + Cecylii Predenkiewicz w XVIII r. śm., Zdzisława Predenkiewicz w IV r. śm.

g. 15.00 + Artura Górskiego

 g. 18.30 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.14.

g. 20.00 + Albiny w IV r. śm. i za C.R.

Kaplica

g. 10.30 + 

g. 13.00 * 

Pon.03.12.18 r.  

g. 6.30 +  Adama w XXII r. śm.

g. 6.30 + 

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Edwarda Chudzyńskiego w XXVIII r. śm. 

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.15.

Wtr. 04.12.2018 r.

g. 6.30 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu

g.6.30 + 

g. 8.00 + 

g. 15.00 + 

g. 19.00 +  Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.16.

Śrd 05.12.18 r. 

g. 6.30 +  

g. 6.30 

g. 8.00 * O miłość, łaskę nawrócenia i opiekę M.B. dla żyjących i o niebo dla zmarłych z C.R. Petjach i Kabatek

g. 8.00 + Barbary i Stefana w XXII r. śm.

g. 15.00 +Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.17. 

g. 19.00 + Nowenna do M.B.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Henryka Świderskiego w I r. śm.

Czwt 06.12.118 r.  

g. 6.30 + 

g. 6.30 + 

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.18.

g. 19.00 +Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy Świątyni

+ Hanny Skrzypacz w IX r. śm.

Ptk. 07.12.18 r.   I Piątek Miesiąca

g. 6.30 + 

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Julii Sikorskiej, Michaliny Piaseckiej, Zofii i Ludmiły Chełstowskie 

g. 18.00 + Andrzeja Radeckiego od uczestników pogrzebu 

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.19.

g. 21.00 + Zofii i Bronisława Czarnota 

Sob. 08.12.18 r.  Niepokalana Poczęcie N.M.P.

g. 6.30 + Marii Jankajtysowej, Heleny Jankajtysowej Jakubowskiej, Konrada Jakubowskiego, Mariana Jonkajtysa

g. 8.00 +

g. 8.00 + 

g. 12.00 GODZINA ŁASKI 

g. 19.00 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.20.

g. 20.00 + NEO

Ndz.09.12.18 r. 

g. 7.30 +  

g. 9.00 + O Bł. Boże i łaski dla Marii Nowickiej w 80 r. ur. , i za C.R.

g. 10.30 + Józefa w 28 r. śm.,  Ireny w XIV r. śm.,  i za C.R. Warchoł

g. 11.45 + 

g. 13.00 + 

g. 15.00 + Mieczysława Chojeckiego w XVI r. śm.,  Antoniego Borawskiego w 28 r. śm.,  C.R. Chojeckich i Krasnodębskich

 g. 18.30 + Barbary Sobkowicz w VI r. śm. G.21.

g. 20.00 + Barbary Pawlak, Ireny Mioduszewskiej, Mariana Mioduszewskiego

Kaplica

g. 10.30 + 

g. 13.00 * 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 11.11.2018. )
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio