INTENCJE PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
23.09.2016.

 



 Ndz.29.03.20 r. V Niedziela Wielkiego Postu

g. 7.30 + * O Bł. Boze i łaski dla Mai i Karoliny z okazji Urodzin

g. 9.00 + Jadwigi i Stanisława Parille

g. 10.30 * O Bł. Boże, zdrowie i wypełnienie Woli Bożej dla Adama i jego Rodziny

 g. 11.45 * Dziękczynna w int. Grażyny i Jerzego Paradowskich w 45 r. S.M. ( za dzieci i wnuki )

* O Bł. Boze dla Alicji w 94 r. ur. i za C.R. Wieteska

g. 13.00 + Zofii Taciak w X r. śm. i za C.R.

g. 15.00 + Hanny-Stanisławy Koteckiej g.28.

g. 18.30 + Zdzisława(ON) Biegaj w  XIX r. śm.

g. 20.00 + Piotra Lipińskiego G.29.

Ndz.29.03.20 r.  KAPLICA - Dzieci

g. 10.30 + Dziękczynna za naszych Rodziców i Rodziców Chrzestnych G.28. ( tylko ta jedna).

g. 13.00 * O Bł. Boże i zdrowioe dla Natalii w VII r. ur. dla Julii (9L), dla Oliwii i Alicjii po  (2L), dla Rodziców Anny i Łukasza Wojciechowskich

Pon.30.03.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (1).

g. 8.00 * Dziękczynna za naszych Rodziców i Rodziców Chrzestnych G.29.     

g. 15.00 + Hanny-Stanisławy Koteckiej G.29.

g. 15.00 + Elżbiety Ciechomskiej

g. 19.00 + Elżbiety Moryl

g. 19.00 + Piotra Lipińskiego G.30.

g. 19.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Wtr. 31.03.2020 r.

 g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (2).

g. 8.00 * Dziękczynna za naszych Rodziców i Rodziców Chrzestnych G.30.

g. 15.00 +  Hanny-Stanisławy Koteckiej G.30.

g. 15.00 + Elżbiety Mańka

g. 19.00 +  Przemysława Zagulskiego i za C.R.

g. 19.00  + Andrzeja

g. 19.00 * O Bł. Boze zdrowie i Dary Ducha Św. dla Katarzyny z okazji 48 r. ur. i za C.R.

Śrd 01.04.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (3).

g. 8.00 + Andrzeja Czabrowskiego i za C.R.

g. 8.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.1.

g. 15.00 + Artura Górskiego w IV r. śm.

g. 19.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 19.00 * O Bł. Boze i zdrowie dla Zbigniewa w dniu imienin i za C.R. Kwiczek

g. 19.00 * O Dary Ducha Św. dla Jacka i Joanny

Czwt 02.04.20 r. 

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.2.

g. 7.00 * O Bł. Boze i łaski dla Agnieszki i Piotra Zaczek w XV r. S.M. i za C.R.

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (4).

g. 15.00 + Leokadii i Wiesława Blajer, Moniki Mizera

g. 19.00 +Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

* Za Kapłanów którzy posługiwali w naszej parafii, za Tych którzy yu przybędą i o Bł. Boze dla Tych którzy tu są.

+ Henryki i Piotra Feledyk G.2.

+ Stanisława Olejnika (ON).

 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (4).

* O Bł. Boze i łaski dla Agnieszki i Piotra Zaczek w XV r. S.M. i za C.R.

Ptk. 03.04.20 r.  I Piątek Miesiąca

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (5).

g. 8.00  +  Marty Bobrowskiej w 5 mies. po śm., Jadwigi Bobrowskiej w I r. śm.

g. 15.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.3.

g. 18.00 + Haliny Chudzickiej w IV r. śm. i za C.R.

g. 19.00 * Dziękczynna za pontyfikat Św.Jana Pawła II, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę dla Grupy Santo Subito w pielgrzymowaniu po ścieżkach jej patrona.

g. 21.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Sob.04.04.20 r. 

g. 7.00 + Janiny Marciszewskiej

g. 8.00 * Msza przebłagalna za grzechy przeciwko Bogu i Matce Bożej

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (6).

g. 8.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.4.

g. 19.00 + Stefanii Bryl i za C.R.

 Ndz.05.04.20 r. NIEDZIELA PALMOWA

g. 7.30 + Henryki i Piotra Feledyk G.5.

g. 9.00 * O Bł. Boże i zdrowie dla Ryszarda Hryniewskiego i za C.R. dla Marka Kornackiego i za C.R. dla leny Kowalskiej i za C.R. od członków Chóru

Wspomnieć ( Henryki i Piotra Feledyk g. 5).

g. 10.30 + Zofii i Edwarda Pomianek

 g. 11.45 * O Bł. Boze i zdrowie dla Ewy z okazji ur. i za C.R. Pietrucha

+ Jerzego w XI r. śm., Romany w X r. śm., Krzysztofa w I r. śm. i za C.R. Mężykowskich

g. 13.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (7).

+ Zbigniewa Rudnickiego w XX r. śm., Zofii i Józefa Schneiderów

g. 15.00 + Stanisławy, Władysława, Kazimiery Cieplińskich

g. 18.30 + Elonginy, Ignacego, Krystyny, Hanny, Zbigniewa

g. 20.00 + Czesława Sokołowskiego w II r. śm., a dla  żony Janiny i C.R. o Bożą Opiekę i Potrzebne łaski

Ndz.05.04.20 r.  KAPLICA - Dzieci

g. 10.30 +

g. 13.00 * O zdrowie i Bł. Boże dla Tymoteusza i braci Szymona i Jasia i za C.R.

Pon.06.04.20 r. WIELKI PONIEDZIAŁEK

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (8).

g. 7.00 + Andrzeja Śliwa i za C.R.

g. 8.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.6.

g. 15.00 + Krystyny Stachura

g. 19.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Wtr. 07.04.2020 r. WIELKI WTOREK

 g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (9).

g. 7.00 + Stanisława (ON) Gąsowskiego i za C.R.

g. 8.00 * Zbigniewa Sadkowskiego i za C.R.

g. 15.00 + Franciszki, Jana, Stefana Zaniewskich

g. 19.00  + Henryki i Piotra Feledyk G.7.

Śrd 08.04.20 r. WIELKA ŚRODA

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (10).

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.8.

g. 8.00 * O Nawrócenie i uzdrowienie dla Andrzeja

g. 15.00 + Barbary Kulesza w XIV r. śm.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Henryki i Piotra Feledyk G.8.

Czwt 09.04.20 r. WIELKI CZWARETK

g. 7.00 - 8.30    SPOWIEDŻ

g. 17.00 * O Bł. Boze i potrzebne łaski dla Szymona

+ Andrzeja Czadrowskiego i za C.R.

g. 19.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.9.

 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (11).

+ Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Ptk. 10.04.20 r.  WIELKI PIĄTEK - BRAK MSZY ŚW.

g. 7.00 - 8.00 - SPOWIEDŹ

g. 19.00 + LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ - DOROŚLI

Sob.11.04.20 r. 

g. 7.00 - 8.30 - SPOWIEDŹ

g. 8.30 - 18.00 - Święcenie pokarmów w Kaplicy

g. 20.00 +  Henryki i Piotra Feledyk G.10.

 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (12).

* O Bł. Boże i łaski dla Krzysztofa w XXV r. ur. i za C.R. Linke

*

 Ndz.12.04.20 r. NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA

g. 6.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (13).

g. 9.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.11.

g. 10.30 + Stanisława i Zofii Sosnowskich, Tadeusza i Anieli Kraszewskich

 g. 11.45 * O Bł. Boze i zdrowie Michała i za C.R. Tomczyk

g. 13.00 *

g. 15.00 + Mariana i Krzysztofa Cieplińskich

g. 18.30 * O Bł. Boże i łaski dla Bartosza w XVIII r. ur. i za C.R. Nurowskich

g. 20.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Ndz.12.04.20 r.  KAPLICA - Dzieci  - BRAK MSZY W ŚWIETA

Pon.13.04.20 r. WIELKI PONIEDZIAŁEK

g. 7.30 + Henryki i Piotra Feledyk G.12

g. 9.00 +Apolonii z ok. rocznicy śmierci i Henryka Wronowskich

WSPOMNIEĆ - Henryki i Piotra Feledyk G.11.

g. 10.30 + Janiny, Stanisławy, Stanisława , Krzysztofa Zatorskich

 g. 11.45 * O Bł. Boze i zdrowie dla Ewy i Marcina w XXX r. S.M. i za C.R. Waleriańczyk

+ Henryka w XVIII r. śm., Stanisławy i C.R. Musiałowicz

g. 13.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (14).

g. 15.00 + Wiesławy Dąbrowskiej w XXIII r. śm.

g. 18.30 + Ludmiły Maszybrockiej z okazji urodzin i za C.R.

g. 20.00 + Marii Gałat w XXVI r. śm. i za C.R.

Pon.13.04.20 r.  KAPLICA - Dzieci  - BRAK MSZY W ŚWIETA

Wtr 14.04.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (15).

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Stanisława Gąsowskiego w 30 dni po śm.

g. 15.00 * O Bł. Boze i łaski dla Danuty i Zbigniewa w podziękowaniu za Dar Życia

g. 19.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.13.

Śrd 15.04.20 r.

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.14.

g. 7.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (16).

g. 15.00 +

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Henryki i Piotra Feledyk G.14.

O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (16).

+ Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Czwt 16.04.20 r.

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.15.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (17).

g. 8.00 + Andrzeja Czabrowskiego i za C.R.

g. 15.00 +

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Henryki i Piotra Feledyk G.15.

+ Andrzeja Czabrowskiego i za C.R.

Ptk. 17.04.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (18).

g. 7.00 + Kazimierza Seferyńskiego w 35 r. śm.

g. 8.00 * O zdrowie i Bł. Boze dla Roberta w 70 r. ur.  i Imienin i za C.R. Skalskich

g. 15.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.16.

g. 19.00 + Anny Piwnik

Sob.18.04.20 r. 

g. 7.00  +

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (19).

g. 8.00 +  Henryki i Piotra Feledyk G.17.

g. 8.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 19.00 +

 Ndz.19.04.20 r. NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA

g. 7.30 + Henryki i Piotra Feledyk G.18.

g. 9.00* O Bł. Boże i łaski , o dar zdrowia dla Roberta w 85 r. ur. i za C.R.

WSPOMNIEĆ + Henryki i Piotra Feledyk G.18.

g. 10.30 + C.R. Nowickich, Marii, Henryka i Ryszarda

 g. 11.45 * ZBIOROWA

* Iwony Gorzkowskiej i za C.R.

g. 13.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (20).

+ Henryki i Piotra Feledyk G.18.

g. 15.00 + Irmy i Józefa Sawczuk, Janiny i Waldemara Szumskich

g. 18.30 + Elżbiety i za C.R. Wyszyńskich i Trzcińskich

g. 20.00 * O Bł. Boze i łaski dla Aleksandry z okazji XVIII r. ur. za Braci i za C.R. Wyrzykowskich

Ndz.19.04.20 r.  KAPLICA - Dzieci  - Rocznica I Komunii Św.

g. 10.30 *

g. 13.00 *

Pon.20.04.20 r. WIELKI PONIEDZIAŁEK

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (21).

g. 7.00 + Za polecanych w Wypominkach

 

g. 8.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.20

g. 15.00 +Stanisława Dąbrowskiego w 32 r. śm. i za C.R.

g. 19.00 + WYPOMINKI

Wtr 21.04.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (22).

g. 7.00 + 

g. 8.00 +

g. 15.00

g. 19.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.21.

Śrd 22.04.20 r.

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.22.

g. 7.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (23).

g. 15.00 +

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Henryki i Piotra Feledyk G.22.

O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (21).

+ Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

Czwt 23.04.20 r.

g. 7.00 + Wojciecha Bryl i za C.R. 

g. 7.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.23.

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (24).

g. 15.00 +

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Henryki i Piotra Feledyk G.23.

* O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (24).

Ptk. 24.04.20 r.

g. 7.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (25).

g. 7.00 +

g. 8.00 *

g. 15.00 + Henryki i Piotra Feledyk G.24.

g. 19.00 * O Bł. Boze i łaski dla Jasia i za C.R.

Sob.25.04.20 r. 

g. 7.00  +

g. 8.00 * O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (26).

g. 8.00 +  Henryki i Piotra Feledyk G.25.

g. 8.00 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 19.00 * O Bł. Boze i łaski dla Barbary z ok. urodzin i za Syna Bartosza w XVII r. ur. i za C.R.

 Ndz.26.04.20 r.

g. 7.30 + Henryki i Piotra Feledyk G.26.

g. 9.00* O Bł. Boże i łaski dla Karola z okazji XIX r. ur. o dobry czas przygotowania do matury

WSPOMNIEĆ + Henryki i Piotra Feledyk G.26.

g. 10.30 + Stanisławy Kamińskiej w XVIII r. śm. i Jej Rodziców Józefę i Stanisława

 g. 11.45 * ZBIOROWA

g. 13.00 * ZBIOROWA O zadośćuczynienie za grzechy Rodziców Teresy i Jędrzeja i o pojednanie z Bogiem (27).

g. 15.00 * O Bł. Boże i Dary Ducha Św. i dobra mature dla Jakuba Sadowskiego

g. 18.30 + Moniki Mizera od uczestników pogrzebu

g. 20.00 + Beaty Perkowskiej

Ndz.26.04.20 r.  KAPLICA

g. 10.30 *

g. 13.00 * O Bł. Boze i łaski dla Krzysia w X r. ur. i dla Rodziców Iwony i Arkadiusza























































































































































































































































































































 



























 











 









 






 







 






 



 





 






 





 



 



 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 




 

 



 




 



 




 



 




 




 



 


 




 


 


 




 


 




 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 27.03.2020. )
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio