Strona główna arrow Forum.oPio.pl

Forum.oPio.pl

!!! UWAGA !!!

Chwilowo niezarejestrowani użytkownicy mogą tylko czytać posty, by pisać należy się zalogować.

(Forum jest niemoderowane i dostępne dla gości. Liczymy zatem na Twoją kulturę.)  Reguły - zasady funkcjonowania Forum oPio.pl

1. Nasze forum jest niemoderowane i dostępne dla gości. Liczymy zatem na kulturę uczestników. Chwilowo niezarejestrowani użytkownicy mogą tylko czytać posty, by pisać należy się zalogować.
2. Treści i materiały uznane przez administratorów za obraźliwe będą usuwane.
3. Każdy post na naszym forum wyraża wyłącznie poglądy i stanowisko autora, a nie administratorów, moderatorów, webmasterów czy właściciela serwisu. Odpowiedzialność za treść wpisu ponosi zatem wyłącznie autor.
4. Na forum oPio.pl zabronione jest używanie treści obraźliwych, wulgarnych, obscenicznych, zawierających groźby, nienawistnych, oszczerczych i innych, które mogą być niezgodne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego usunięcia postu, wątku oraz zablokowanie samego użytkownika (z powiadomieniem odpowiednich władz). W celu skutecznej ochrony treści forum rejestrujemy wszelkie dostępne dane użytkowników forum z adresami IP autorów włącznie.
5. Oprogramowanie tego forum wykorzystuje 'cookies' do przechowywania informacji na komputerze uczestnika służące do ułatwienia korzytania z forum oPio.pl.
6. Wszelkie informacje, dane użytkowników podane podczas rejestracji, adresy email, treść postów, załadowane materiały i pliki będą przechowywane w bazie danych serwera. Informacje te nie będą udostępniane nikomu poza przypadkami narzuconymi przez prawo. Jednakże administratorzy, moderatorzy, webmasterzy oraz właściciel serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za działania osób trzecich, niezgodnych z prawem (np. złamanie zabezpieczeń i włamanie do serwera) prowadzące do pozyskania tych danych.
7. Administratorzy forum oPio.pl mają prawo, według własnego uznania, do usuwania fragmentów postów, całych wpisów oraz wątków w każdej chwili. Decyzje w tej sprawie są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
8. Każdy uczestnik biorący udział w forum oPio.pl zgadza się na wyżej wymienione warunki i stosowanie się do tych zasad.
9. Jeśli ktokolwiek nie zgadza się z wyżej wymienionymi zasadami - niech nie bierze udziału w dyskusjach na naszym forum!


 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio