INTENCJE
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
23.09.2016.

 

 

 

 Ndz.27.09.20 r. ODPUST OJCA PIO

g. 7.30 * O Bł. Boze dla Karolinki w I r. ur.  dla Mai i za C.R.

g. 9.00 + Marii i Telesfora Godlewskich i za C.R. G.27.

g. 9.00 * Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich:

g. 10.30 + Magdaleny Mizerackiej w 30 dni po śm.

g. 11.45 +  Jadwigi Melanowicz - Błaszkiewicz  i za C.R. G.27. 

g. 13.00 * O Bł. Boze i łaski dla Martyny w XIII r. ur. dla Zosi (10L), i za C.R.

* O Bł. Boże i łaski dla Moniki i Piotra w V r. S.M. i za C.R.

* O Bł. Boze i łaski dla Jana (7L) i za C.R. Piątków i Mizerów 

g. 15.00 + Wiesława (ON) Kuczmierowskiego w 31 r. śm., Henryki w 24 r. śm. i za C.R.

g. 18.30 + Elzbiety Wyszyńskiej w II r. śm. i za C.R.

g. 20.00 + Moniki Mizera i za C.R. G.27.

 Ndz.27.09.20 r. KAPLICA DZIECI I KOMUNIA ŚW. 2020 R.

g. 10.00 + Edwarda Mazura i za C.R. G.26.

g . 11.30 + Andrzeja Chudzickiego w IV r. śm.

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boże i łaski dla Aleksandry w VIII r. ur. dla Janka (22L), Julii (17L) i za C.R. 

Pon.28.09.20 r. 

g. 7.00 + Jadwigi Melanowicz -Blaszkiewicz i za C.R. G.28.

g. 8.00 + Moniki Mizera i za C.R. G.28.

g. 8.00 * O łaske przebaczenia grzechów i zbawienia dla Sabiny i za C.R Gawryś

g. 15.00 + Marii i Telesfora Godlewskich i za C.R. G.28.

g. 17.00 + Edwarda Mazura i za C.R. G.28.

g. 18.00 + Za parafian 

g. 19.00 * O Bł. Boze i łaski i Dary Ducha Św. dla  Stanisława. Agnieszki, Zbigniewa

Wtr 29.09.20 r. 

g. 7.00 + Edwarda Mazura i za C.R. G.29.

g. 7.00 + Jadwigi Melanowicz - Błaszkiewicz  i za C.R. G.29. 

g. 8.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiace

g. 8.00 + Marii i Telesfora Godlewskich i za C.R. G.29.

g. 15.00 + Zofii, Stanisława, Jana Karczmarczyk 

g. 19.00 + Moniki Mizera i za C.R. G.22.

Śrd 30.09.20 r

g. 7.00 Moniki Mizera i za C.R. G.30.

g. 7.00 + Jadwigi Melanowicz - Błaszkiewicz  i za C.R. G.30. 

g. 8.00 + Edwarda Mazura i za C.R. G.30.

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 15.00 + Marii i Telesfora Godlewskich i za C.R. G.30.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Moniki Mizera i za C.R. G.30.

+ Jadwigi Melanowicz - Błaszkiewicz  i za C.R. G.30. 

+ Edwarda Mazura i za C.R. G.30.

Marii i Telesfora Godlewskich i za C.R. G.30.

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

+ Dariusza Żuczka w rok po śm.

+ Jadwigi Sepko z racji urodzin 

Czwt 01.10.20 r. 

 g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.1.

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.1. 

g. 8.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.1.

g. 15.00 + Jana i za C.R.

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Jana i Mirosława Olejnik G.1.

+ Zofii Cieśla G.1. 

+ Waldemara Łata G.1.G.1.

+ Jana i za C.R.

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu 

* O nowe i gorliwe powołania kapłańskie i zakonne , za księży którzy tu pracowali , pracują i tu przybędą 

Ptk. 02.10.20 r.  I Piątek Miesiąca

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.2.

g. 7.00 + Waldemara Łata G.2. 

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.2.

g. 15.00 + Barbary Kołodziejczyk

g. 18.00 + Jana  i za C.R. Pizon 

g. 19.00 * O Bł. Boze i łaski dla Wspólnoty Santo Subito z podziękowaniem za dar życia JP II

+ WSPOMNIEĆ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 21.00 +  

Sob.03.10.20 r. 

g. 7.00 +

g. 8.00 + Przebłagalna za grzechy przeciwko Bogu i jego Matce

g. 8.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.3.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.3. 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.3.

g.8.00 + Alicji i Eugeniusza i C.R. Lemańskich 

g. 19.00 * O Bł. Boże i łaski , dary Ducha Św.  dla Ani z racji XXVI r. ur. i za C.R. Łubkowskich

 Ndz.04.10.20 r.

g. 7.30 + Jana i Mirosława Olejnik G.4.

g. 9.00 * O Bł. Boże i łaski dla Pana Rafała Listwona z racji imienin od chóru i za C.R.

g. 9.00 + Antoniego w 55 r. śm. i Haliny  C.R. Sawicz i Piotrowskich 

g. 10.30 + Marii, Henryka, Ryszarda i C.R. Nowickich

g. 11.45 + ZBIOROWA 

Jana i Mirosława Olejnik G.4.

+ Zofii Cieśla G.4. 

* O Bł. Boże i łaski dla Michała z racji 68 r. ur. i za C.R. Tomczyk  

 Waldemara Łata G.4.

 g. 13.00 + 

g. 15.00 * O Bł. Boze i łaski dla Anny i Bogdana Jaworowskich w XXXII r. S.M. i za C.R.

g. 18.30 + Zofii Cieśla G.4.

g. 20.00 + Józefa (ON) Śliwka i za C.R.

 Ndz.04.10.20 r. KAPLICA DZIECI  I Komunia Św. 2020 r.

g. 10.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla 

g. 11.00 + Zbiorowa 

* O Bł. Boze i łaski dla 

g.12.00 * Zbiorowa

 Waldemara Łata G.4.

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla

Pon.05.10.20 r. 

g. 7.00 

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Waldemara Łata  G.5.

g. 8.00 * O Bł. Boze i łaski, Dary Ducha Św. dla Jolanty i Henryka Krawczyk i za C.R. oraz w int. Doktora Tomasza Wójcika

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.5.

g. 19.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.5.

Wtr 06.10.20 r. 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.6.

g. 7.00 + Waldemara Łata G.6.

g. 8.00 +  Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 19.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.6.

Śrd 07.10.20 r

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.7.

g. 7.00 * O Bł. Boze i Dary Ducha Św. dla Michała, Magdy, Grzegorza i za C.R. Gąsowskich

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.7.

g. 8.00 + Waldemara Łata G.7.

g. 15.00 + Krystyny Putowskiej

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Jana i Mirosława Olejnik G.7.

+ Zofii Cieśla G.7.

+ Waldemara Łata G.7.

Czwt 08.10.20 r. 

 g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.8.

g. 7.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.8.

g. 8.00 + Ireny , Mariana  i za C.R. Prokopiak , Józefy i Juliana i za C.R. Bogusiewicz 

g. 15.00 + Waldemara Łata G.8.

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Jana i Mirosława Olejnik G.8.

+ Zofii Cieśla G.8. 

+ Waldemara Łata G.8.

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

Ptk. 09.10.20 r. 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.9.

g. 7.00 +

g. 8.00 + Waldemara Łata G.9. 

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.9. 

g. 19.00 * O Bł. Boze i łaski dla Beaty i Waldemara w XVI r. S.M. dla córki Agnieszki i za C.R. Węgrzyn

Sob.10.10.20 r 

g. 7.00 

g. 8.00 + Stanisława (ON), Janiny, Pawłą Gąsowskich

g. 8.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.10.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.10. 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.10.

g. 11.00 * O Bł. Boże dla Pani Grażyny Napierskiej w podziękowaniu za ludzi z którymi współpracowała w ursynowskim ZOZ. 

g. 19.00 + Jasia Jabłonowskiego

 Ndz.11.10.20 r.

g. 7.30 + Wacławy, Jana Kłoszewskich, Florentyny Piłatowicz

g. 9.00 + Waldemara Łata G.11.

g. 9.00 + Teresy Senk w I r. śm.

g. 10.30 + Zofii, Henryka i Andrzeja Kosiorek

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Zofii Cieśla G.11. 

Józefa (ON) Śliwka 

 g. 13.00 + 

g. 15.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.11.

g. 18.30 + Edwarda Dołęga 

g. 20.00 + Zofii Cieśla G.11.

 Ndz.11.10.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla Zosi z racji XI r. ur. i za C.R. Hołowacz 

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla

Pon.12.10.20 r. 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.12.

g. 7.00 + Za polecanych w Wypominkach

g. 8.00 + Waldemara Łata  G.12.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.12.

g. 15.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu 

g. 19.00 + WYPOMINKI

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

Wtr 13.10.20 r. 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.13.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.6.

g. 8.00 + Ludomira (ON) Jagiełło w 30 dni po śm.

g. 15.00 * O Bł. Boze i zdrowie dla członków kółka Różańcowego w Sokółce o zbawienie dla zmarłych.

g. 19.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.13.

Śrd 14.10.20 r

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.14.

g. 7.00 * 

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.14.

g. 8.00 + Waldemara Łata G.14.

g. 15.00 * O Bł. Boze i zdrowie dla członków kółka Różańcowego w Sokółce o zbawienie dla zmarłych.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Jana i Mirosława Olejnik G.14.

+ Zofii Cieśla G.14.

+ Waldemara Łata G.14.

Czwt 15.10.20 r. 

 g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.15.

g. 7.00 * O Bł. Boże i łaski dla P. Jadwigi z okazji imienin i za C.R.

g. 8.00 + Waldemara Łata G.15.

g. 8.00 * O bł. Boże i łaski dla P. Jadwigi (81L) z racji imienin i za C.R. 

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.15. 

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Jana i Mirosława Olejnik G.15.

+ Zofii Cieśla G.15. 

+ Waldemara Łata G.15.

+ Justyny Piotrkowskiej w I r. śm.

* O bł. Boże i łaski dla P. Jadwigi (81L) z racji imienin i za C.R. 

 Ptk. 16.10.20 r. 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.16.

g. 7.00 * O Bł. Boze i łaski dla Ewy i Marka w 38 r. S.M. dla Syna Andrzeja i za C.R. Wieteska

g. 8.00 

g. 8.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 15.00 + Waldemara Łata G.16. 

g. 19.00 + Zofii Cieśla G.9. 

Sob.17.10.20 r 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.17. 

g. 8.00 * O Bł. Boze i zdrowie dla Julii w XVIII r. ur. i za C.R. Domagalskich

g. 8.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.17.

g. 8.00 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.17.

g. 19.00 + Anny Piwnik

 Ndz.18.10.20 r.

g. 7.30 + Jana I Mirosława Olejnik G.18.

g. 9.00 * O Bł. boże i łaski dla Jagody Tylickiej i Uli Krajewskiej - Stanisz z racji imienin

g. 9.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu 

g. 10.30 + Zofii Cieśla G.18.

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Jana i Mirosława Olejnik G.18.

* O Bł. Boze i łaski dla Anny i Susan Messerli z racji urodzin i za C.R.

g. 11.45 + Waldemara Łata G.18. 

 g. 13.00 + 

g. 15.00 + Marianny i Mariana Szczepkowskich, Heleny, Kamili, Franciszka Szczepkowskich

g. 18.30 + Krystyny Paszyn w IX r. śm. , Zygmunta Paszyn

* WSPOMNIEĆ * O Bł. Boże i łaski dla Julii z racji XVIII r. ur. i za C.R. Domagalskich 

 g. 20.00 + Jadwigi Zagrodzkiej w IV r. śm., Janusza Zagrodzkiego w XII r. śm.

 Ndz.18.10.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla 

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla

Pon.19.10.20 r. 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.19.

g. 7.00 + 

g. 8.00 + Waldemara Łata  G.19.

g. 8.00 

g. 15.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu 

g. 19.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.19.

Wtr 20.10.20 r. 

g. 7.00 + 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.20. 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.20.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.20.

g. 15.00 + Mieczysława i Felicji, Cecylii Zawadzkich, Jana i Anastazji Zawadzkich, Pelagię i Stanisława Markiewicz

g. 19.00 + Ireny i Tadeusza Kasprzyk

Śrd 21.10.20 r

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.21.

g. 7.00 + Heleny i Ryszarda Paradowskich, Eleonory i Franciszka Bień

g. 8.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.21.

g. 15.00 + Zofii Cieśla G.21.

g. 19.00 + Nowenna do Matki Bożej

+ Nowenna do Matki Bozej.

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

Jana i Mirosława Olejnik G.21.

+ Zofii Cieśla G.21.

+ Waldemara Łata G.21.

+ Heleny i Ryszarda Paradowskich, Eleonory i Franciszka Bień

+ Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

Czwt 22.10.20 r. 

 g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.22.

g. 7.00 + Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

g. 8.00 + Waldemara Łata G.22.

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.22. 

g. 15.00 + 

g. 19.00 + Nowenna do Ojca Pio. 

* Za Dusze w czyśćcu cierpiące

* Za ofiarodawców na rzecz budowy

+ Jana i Mirosława Olejnik G.22.

+ Zofii Cieśla G.22. 

+ Waldemara Łata G.22.

+ Mariana Łukaszewicza od uczestników pogrzebu

 Ptk. 23.10.20 r. 

g. 7.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.23.

g. 7.00 +

g. 8.00 + Zofii Cieśla G.23.

g. 8.00 + 

g. 15.00 + Waldemara Łata G.23. 

g. 19.00 + Roberta Rowińskiego od uczestników pogrzebu

Sob.24.10.20 r 

g. 7.00 + Zofii Cieśla G.24. 

g. 8.00 + 

g. 8.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.24.

g. 8.00 

g. 8.00 + Waldemara Łata G.24.

g. 19.00 + Bolesława Kowalskiego w III r. śm.

 Ndz.25.10.20 r.

g. 7.30 + Zofii Cieśla G.25.

g. 9.00 + Moniki Ucińskiej w 30 dni po pogrzebie

g. 9.00 + Władysława Wawrzykiewicza w XV r. śm., Haliny w XXIX r. śm., Kazimiery w XII r. śm., i garbyjela w XV r. śm. i za C.R. Rybarczyk, 

* O Bł. Boze i łaski dla C.R. Wawrzykiewicz i Rybarczyków 

g. 10.30 + Romana Lewczyńskiego

g. 11.45 + ZBIOROWA 

+ Zofii Cieśla G.25. 

+ Waldemara Łata G.25. 

 g. 13.00 + 

g. 15.00 + Jana i Mirosława Olejnik G.25.

g. 18.30 + Jadwigi Tyszewskiej

 g. 20.00 + Beaty Perkowskiej

 Ndz.25.10.20 r. KAPLICA DZIECI

g. 10.30 + Waldemara Łata ( ta jedna ).

g. 13.00 * Zbiorowa

* O Bł. Boze i łaski dla
































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































 



























 











 









 






 







 






 



 





 






 





 



 



 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 




 

 


 

 




 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 

 



 

 



 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 


 

 



 

 

 



 

 

 



 




 


 

 



 




 

 



 




 



 




 



 




 




 



 


 




 


 


 




 


 




 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 26.09.2020. )