ZAPROSZENIE NA ODPUST PARAFIALNY - ŚWIĘTY OJCIEC PIO
„Modlitwa jest najlepszą bronią, jaką mamy;
to klucz, który otwiera serce Boga.”
— św. Ojciec Pio
Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz Gości na uroczystość odpustową ku czci św. Ojca Pio, która odbędzie się w niedzielę 21 września w naszym kościele parafialnym.
Uroczystej Mszy Świętej odpustowej o godz. 13.00 przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Rafał Markowski. Po Eucharystii nastąpi poświęcenie tablicy pamiątkowej ku czci śp. Księdza Proboszcza Ignacego Dzięwiątkowskiego, w dowód wdzięczności za jego oddaną służbę Kościołowi i naszej wspólnocie.
„Kapłan jest człowiekiem z nieba i dla nieba.”
— św. Ojciec PioNiech ten dzień stanie się okazją do wspólnej modlitwy, wdzięczności i radości — bo wspólne świętowanie umacnia naszą parafialną wspólnotę i przypomina, że jesteśmy jedną rodziną w Chrystusie. Niech obecność każdego z Was będzie wyrazem jedności, wiary i miłości.
Z kapłańskim błogosławieństwem,
Duszpasterze parafii św. Ojca Pio