Zaproszenie na Nabożeństwo Fatimskie
Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz gości na Nabożeństwo Fatimskie, które odbędzie się 13 maja o godz. 19:00.
Rozpoczniemy Mszą Świętą, a po niej wspólnie odmówimy Litanię do Najświętszej Maryi Panny oraz weźmiemy udział w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
13 maja to szczególna data – właśnie tego dnia w 1917 roku w miejscowości Fatima trojgu pastuszkom: Łucja dos Santos, Franciszek Marto i Hiacynta Marto objawiła się Matka Boża. Maryja wzywała do modlitwy różańcowej, pokuty oraz nawrócenia serc. Prosiła również o modlitwę za pokój na świecie i wynagrodzenie za grzechy.
Objawienia fatimskie przypominają nam, że modlitwa ma wielką moc, a zawierzenie swojego życia Maryi prowadzi bliżej Boga.
Przyjdźmy wspólnie oddać cześć Matce Bożej i zawierzyć Jej nasze rodziny, parafię oraz cały świat.
Serdecznie zapraszamy!