I Ekstremalne Nabożeństwo Majowe
Zapraszamy na wieczorne pielgrzymowanie z modlitwą i rozważaniem Litanii Loretańskiej.
Wyruszymy z kaplicy przy parafii św. Ojca Pio na Kabatach i przejdziemy ok. 6 km do Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie. W sanktuarium będziemy uczestniczyć w nabożeństwie majowym z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
Następnie przejdziemy kolejne ok. 6 km, wracając do kaplicy przy parafii św. Ojca Pio na Kabatach, gdzie na zakończenie zostanie odprawiona Pasterka Maryjna w naszych intencjach.
W czasie drogi będziemy rozważać wezwania Litanii Loretańskiej, powierzając Maryi nasze intencje, troski i dziękczynienia.
Więcej informacji:
ks. Andrzej — boskierzeczykabaty@gmail.com
s. Agnieszka — 661 211 209
